Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek htc desire HD...

Szerintetek htc desire HD vagy samsung galaxy s plus jobb?

Figyelt kérdés
a kérdést kiegészíteném azzal, hogy lány vagyok, és szeretem a szépet. szóval a htc nem lenne túl nyerő nálam, de jó képet csinál, és jó videót. tényleg olyan nehéz, mint amilyennek mondják? az s plus inkább külsőre tetszik, de nem szeretném megbánni a vételt.. nagy a különbség a kamerájuk között? melyik éri meg jobban az árát?
2012. jún. 6. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Az S+ rossz telefon, nem éri meg.

A HD meg ahogy mondod, nagy, nehéz, nem egy szépségdíjas, és nem is mai darab. Mennyi lenne a keret, és melyik szolgáltatónál?

2012. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kártyafüggetlent szeretnék, és olyan 75 a nagyon max..:D mert igazából szeretnék egy profi gépet, de azt ugye nem tarthatom magamnál mindig, és a mostani telefonom is irdatlan rossz videót csinál, és mostmár a képe is rossz.. szóval jó lenne egy kis változás...:)
2012. jún. 6. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
HTC One V, Xperia Neo, Xperia Ray, Xperia U, más hirtelen nem jut eszembe.
2012. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a kamera számít akkor Xperia Ray a legjobb ennyiért, ha nem nézzük a Nokia N8-at ami már igen régi. Szerintem méretre pont az ideális női telefon, hacsak nem akarsz filmet is nézni.

Viszont Xperia U most a legerősebb amit ennyiből kihozhatsz, ráadásul még nőiesre is alakíthatod, mivel az alja cserélhető. Illetve esetleg Galaxy Ace 2, bár Samsung bénázásait csúcskategória alatt elnézve nem tudom jó szívvel ajánlani, míg személyesen ki nem próbáltam. Hiába az erős hardver.

2012. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akkor gondolom a galaxy ace egyenesen egy kalap sz.r?:D

egyébként az xperia neo tetszik a legjobban ezek közül, csak annyira nem nőies szegény. de ha azt nézem, hogy e két telefon között 9 ezer forint a különbség......

2012. jún. 6. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Ace konkrétan az. :D
2012. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neo is jó, egyébként szerintem elég unisex. Kamerában jobb a Ray de a Neo komoly előnye, hogy nagyobb.
2012. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, annak kevésbé olyan markáns a vonalvezetése, mint a raynek, az nekem nagyon szögletes, és határozott.. meg tényleg olyan kis keskeny. szerintem a neo lesz a kiválasztott, köszi a segítséget! :))
2012. jún. 6. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért savazzátok a Desire HD hardverét? Ugyan az van benne mint az Xperiákban, csak még több rammal...
2012. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a desire hd össze vissza fagy,egy határon túl már nem számít az optimalizáció
2012. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!