Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70 évesIdőseknek milyen...

70 évesIdőseknek milyen mobilt ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Ez kifejezetten időseknek készült. Extra nagy gombok és karakterek, segélyhívó, hangos csörgés és beszédhangszóró.
2012. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Emporiák kimondottan idősekre vannak tervezve.
2012. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem Nokia 5230 -m van, és most akarok venni androidost. Mert kellene a wifi. Mert akkor sok helyen lehetne a Skypet használni. Zenét letölteni You-Tube ról. Szóval ilyesmi. Csak kevés a nyugdíjam.
2012. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg hogy milyen 70 evesrol van szo... en ismerek olyan 72 eves bacsit akinek androidos telefonja van, mert megerti/hasznalja/van szemuvege es latja, de van olyan aki meg az emporiaTALK-ot sem birja hasznalni rendesen (nagyapam).
2012. jún. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

múltkor volt egy nagyon édes ügyfél, 65 éves bácsi, hát többet tudott az androidról meg a mobilnetről mint én 25 évesen :) néztem is egy nagyot, és örültem, h vannak még olyan idősek, akik haladnak a korral.

a 68 éves nevelőapám meg elvan valami hulladék motorolával, amivel még smst is nehézkes küldeni, de nagyok a gombok, beszélgetéshez pont elég.


szóval jó tudni, h mennyire van otthon az ilyesmiben az, akinek szánod a telót. ha netezik, érdeklik az ilyesmik, akkor lehet neki venni valami alapszintű okostelót. ha ez annyira nem foglalkoztatja, akkor emporia-t, mert a telefon neki csak egy szükséges rossz, és nem szórakoztatóberendezés lesz :)

2012. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Emporiák

nagy látható gombok

olvasható kijelzo

2012. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az emporiánál maradtunk!
2012. jún. 7. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!