Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-re hogyan rakhatok...

Iphone 4-re hogyan rakhatok olyan gps-t, ami megy net nélkül is?

Figyelt kérdés
Kicsit idegesítő, hogy csak nettel tudom igénybe venni a benne lévőt... Ez itthon még nem is okoz akkora gondot, na de ha külföldön vagyok??? Nincs rá olyan, ami megy net nélkül is? Nincs jailbreakelve és nem is szeretném, mert úgy ugrik a garancia+ nem értek hozzá.
2012. jún. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem jailbreak-eled, akkor nincs más választásod, minthogy megveszed valamelyik programot, amelyikhez teljes eu térkép van. nekem navigon europe van fenn, de persze nem megvettem.
2012. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod jailbreakelni akkor tényleg kénytelen leszel megvenni, ami nem egy olcsóság. Leginkább ezt ajánlom: [link]

Minden európai országnak a térképe pontosan benne van! :)

Sok sikert!

2012. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha T-Mobilos vagy ingyen van a Navigon, és az műholdról megy, nem a netről. Ezt biztosra tudom, mert a közelmúltban számlatartozás miatt kikapcsoltak, és ment net nélkül. Csak gépről vagy wifiről szedd le. 1,5 giga, de nagyon jó.


[link]

2012. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó: ezt tudjuk :) csak neki külföldi térkép is kell :)
2012. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!