Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S II-n, hogy lehet...

Galaxy S II-n, hogy lehet rendezni a programikonokat?

Figyelt kérdés
programoknál van vagy 6 fül már, de nincs mindegyik fül tele, lévén töröltem már programot. Ellenben az új programok mindig az utolsó fülre kerülnek, ha ott már nincs hely, akkor még újabb fülekre, és így van olyan lap, amin csak 3-4 ikon van, még lenne hely. Hogy tudnám azokat rendezni?
2012. jún. 4. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A programoknál nyomd meg a menü gombot (ha ez a neve, a home gombtól balra), és ott lesz rá opció (nálam Edit, de az enyém angol).
2012. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
világos, és aztán? Mert eddig tudom, el tudom távolítani ha rájuk kattintok, tudok új oldalt és mappát létrehozni, de ennyi
2012. jún. 5. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszan nyomni kell a programot, és lehet rendezni.
2012. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!