Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800 vagy SE Xperia Arc?

Lumia 800 vagy SE Xperia Arc?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet összehasonlítani a kettőt.

Az egyik WP, a másik Android.

2012. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, az első válaszoló mondja jól.

Én mivel az androidot kedvelem (jelenleg) jobban, ezért az Xperia Arc-ot venném, de ez szubjektív.

2012. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is az androidot ajánlom

mert több lehetőség és 2x annyi alkalmazás és játék

2012. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a Wp7 sincsen már lemaradva. 90 000 app van a piactéren, és rengeteg app árát lejjebb vitték (kb apple szinen vannak az árak) és jön a második játék hullám. Sok a magyar fejlesztés, amik nagyon jó appok. Szép az appok grafikájának többsége. És egy alkalmazás csak minőség ellenörzés után kerülhet fel a piactérre, ellenben a play-el. (az Apolló ha jól sikerül, tehát feloldják a hülye korlátozások 1 részét, akkor az Android a Nokia 2007-es pályájára fog állni..(zuhanó repülés)...magán vélemény!!!)
2012. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: osztom. :D

Csak nem értem, hogy a sok hülye minek jön azzal, hogy félkész a rendszer, sz@r a rendszer, ez baj, az baj, amaz baj.


A kérdezőnek meg még továbbra is azt kell eldöntenie, hogy melyik rendszer mellett teszi le a voksát.Feltéve, ha a kérdése erre irányulna.

2012. jún. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó:

Mert a 7.1-ben voltak hiányosságok, amik elég csúnyák voltak...pl a multitasking...igaz most sincsen a rendszerben csak korlátozottan. ( az appok futnak a háttérben hibrid állapotban).

A korlátozós hisztériát én nem értem..és meg se fogom érteni..

Az, hogy az android jobb..csak nézőpont kérdése. Van amiben igen, jobb a zöld robot, és van, amiben a wp7 a nyerő. Egyik se jó, mindegyiknek vannak hibái, együtt kell velük élni. Az, hogy SE vagy Nokia...örök háború marad.

2012. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért még mindig jól összerakják a Nokiákat, csak éppen rossz lóra tettek a WP-vel és a Microsoftos szerelemmel :S Bár tény, hogy azóta jó irányt vett a rendszer, csak hogy a Symbian Belle és MeeGo is sokkal többre képes... szóval ha a kettő közül kell választani, SE Xperia Arc
2012. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@ Sajtospálinka:


Azért nem a NoDo-ból, meg az azelőtti időkből kellene kiindulni, mint ahogy Androidnál sem a cupcake-ből indul ki mindenki, vagy az 1.0 bananbread-ből.De még csak a Froyo-ból sem.Így teljesen érthetetlen és alaptalan mindenféle összehasonlító elemzés és vádaskodás.


@ Utolsó:


Mi köze a WP rendszer fejlődéséhez a Nokia és a Microsoft kapcsolatának?

Az egy dolog, hogy közösen fejlesztik az apollot azáltal, hogy Lumia 900-on tesztelik Finnországban, de még mindig a microsoft fejleszti a WP-t...

Mellesleg, ha a Microsoft nem fizette volna a ki a nokiát és nem nyújt segítő kezet, akkor a meego, belle, anna, és komplexen az egész Nokia lehúzhatta volna a rolót, mert becsődöl.A Microsoftnak érdeke volt, hogy minőségi, jó telóval is forgalmazza a rendszerét, a Nokiának meg az, hogy nem ment csődbe.Hol itt a gond?A Symbianra már nem tudtak építeni, ennyi.

2012. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért van jó hatással, mert milliókat öltek a menedzsmentbe, a terjesztésbe, ezáltal több eladott WP7 rendszerű telefon van a piacon, több ember tud róla, több felhasználói visszajelzés megy a fejlesztőkhöz. Persze nagy változtatás a WP7-en nem tudtak csinálni, amijük volt/van, azzal kellett terjeszkedniük, a fejlődés szerintem majd június 20-án fog meglátszódni... REMÉLEM! Mert ha továbbra is ilyen korlátolt és egyszerű lesz mint egy bot, akkor nem lesz több Nokiám...
2012. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!