Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ilyen mobiltelefonok...

Milyen ilyen mobiltelefonok vannak?

Figyelt kérdés

Feltételek:

-legyen benne legalább WAP böngésző, kamera nem feltétlenül kell

-ne legyen több 5000 Ft-nál

Milyen ilyen mobiltelefonok vannak?



2012. jún. 2. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a legtöbb alaptelefon ma már ilyen.Amúgy a wap helyett én ma már akkor inkább a wifi-t ajánlom, bár wifi-re általában csak az ilyen úgynevezett okostelefonok képesek,de ha sokat wapozol, az adatforgalom miatt elfizeted a gatyádat is. Multkor(kb. egy éve) nekem bekapcsolt a Nokiámon a wap a zsebembe, véletlenül... egy óráig ment,és 20.000 forintos számlám lett.


Szóval ha sokat netezel,akkor legyen inkább wifi-s, bár amelyik teló tudja a wifit,az általában rengeteg mást is tud, ezek általában ilyen úgynevezett okostelefonok... szóval szerintem ez amit leírtál, ha netezni akarsz rajta, és sokat akarsz rajta netezni, akkor anyagi szempontból nézve egyáltalán nem gazdaságos...

2012. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefon típusokat kérek, amelyek megfelelnek a fenti feltételeknek.
2012. jún. 2. 10:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyasféle telefonra gondoltam, mint a Nokia 2626.
2012. jún. 2. 10:15
 4/5 Electronicperson ***** válasza:
nokiák C2-01
2012. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nokiákat nézegess
2012. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!