Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a samsung...

Mi a véleményetek a samsung galaxy s2-ről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Csúnya a kijelzője, TouchWiz van rajta, ezért még a menü is akad, amúgy meg Samut alapból nem vennék.

Én az Xperia S t ajánlom, mindenbe. jobb.


Yupiter

2012. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

samsungot semmiképpen ne vegyél

szar az operációsrendszerük

én inkább az xperia s-t ajánlom

2012. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
S2 felhasználó vagyok és amiket fenn említettek azok NAGYRÉSZE igaz.Néha lefagy a rossz optimalizálás miatt.Meg még kisebb gondok.A kijelző felbontása tényleg nem a legszebb,de a színeket jól megjeleníti.Inkább ajánlanám a sony xperia s-t én is.Csak az elsárgulással van baj.
2012. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fairi1 ***** válasza:

Lassan 1 éve használom.ám még mindig megállja a helyét. Szép kijelző, nem pentile matrixos, fekete tényleg fekete, ha túl szaturáltnak találod van mód visszavenni. nekem nem fagy,nem akad, GB romok nagyon stabilak, rengeteg főzött rom (MIUI, CM9 AOKP etc) közül választható, nagy közösségi támogatása van. ICS kijött rá, ám azok tényleg optimalizálásra várnak. Romcsere egyszerű és bolondbiztos. fullHD flash-t elvisz szó nélkül, ez mutatja az erejét a lészüléknek. TW sincs igazán baj, nem értem a sok hülye fikázást, igaz helyette Go Launcher EX használok, az nagyon jól testre szabható! rengeteg egyéni launcher feltehető, ha nem jön a gyári, egy hülye biztos rootolás után akár ki is törölheted a felesleges programokat Root Explorerrel.

dual-magos proci még sokáig elég lesz, ha kevés az erő 1,6 Ghz-re OC-hető, és a GPU-t is lehet húzni.


pendrive-kat kezeli gond nélkül, megfelelő kernellel ntfs mountolása is megoldható.

Akksi jól bírja akár 30 feletti üzemidő is kiszedhető belőle úgy hogy állandóan wifin lóg,és szinkronizálja a leveleket(persze nem 5 percente megy fel) Nonstop böngészéssel 4-5 órát elmegy!

Játékok többsége már gond nélkül megy, korábban volt ezzel probléma.

Több milliós felhasználási bázis miatt bármi szoftveres hiányosság merül fel megoldás tuti van vhol hackelve, de gyári állapotban is legtöbb dolgot megoldja.

2012. jún. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!