Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az IPhone 4S még...

Szerintetek az IPhone 4S még 2 év múlva is jó telefon lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett az IPhone 4S és szeretném megvenni. Tudom hogy már vannak nála jobb készülékek de a top 10-ben benne van. Szóval a lényeg: Szerintetek megéri megvenni? Ha 2 éves hűséget kötök rá még 2 év múlva is jó teló lesz?:)

2012. jún. 1. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen akkorra már lesznek még jobb telefonok is, de ha belegondolsz az IPhone 3 is már lassan négy éves és még mindig jónak számít, szóval nyugodtan beruházhatsz rá, még jó sokáig erős telefonnak fog számítani.
2012. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó telefon de szerintem várd meg a következő iphone-t ami októberben jön ki én mindenképp megvárom
2012. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második én nem tudok várni :S
2012. jún. 1. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg aztán siránkozz. Most komolyan várj már az új iphonenak nagyobb lesz a kijelzője meg minden. Ha meg nem tetszene tudnál venni olcsóbban 4s-t még mindig,
2012. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!