Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett a telefonom! Kihez...

Elveszett a telefonom! Kihez forduljak, ha beakarok méretni, hogy hol van?

Figyelt kérdés
Igen igen hülye vagyok meg stb. stb. szóval. Vasárnap voltam Pécsett, a lovas show-n. Akkor még megvolt, akkor is, miután kiszálltam a kocsiból. Beszálltam, Szalántára mentünk a buliba, de én nem mentem be,hanem a kocsiban ültem, és interneteztem, nem használtam a telefont! Aztán amikor anyám megkérdezte, hogy hol van (már éjfél volt) , nem volt meg. Hol a fr*ncba lehet? Egyszer sem szálltam ki a kocsiból, amikor kilökhettem volna! Nem értem.. Minden telefonban van elrejtve egy nyomkövető, amiről tudják, ha elloptak egy telefont, vagy bűncselekmény történt, hogy hol van a telefon. Akkor is működik, ha ki van kapcsolva a telefon. A szüleim meg azt mondják, hogy hülye vagyok, úgy se találják meg. De azért meg szeretném próbálni. Csak nagyon drága.. értelmes válaszokat legyetek szívesek!
2012. máj. 31. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok amerikai filmet nézel.
2012. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Reménytelen....esélytelen....

Szolgáltatónál tiltasd le...esetleg rendőrségen bejelented, de keresni nem fogják.

(nyomkövető nincs benne, csak a cellainformáció alapján lehet bemérni, de senki nem fogja keresni Pistike elveszett telefonját! )

2012. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nincs az autóban becsúszva az ülések alá, a párnák közé, ajtó és ülés közé?
2012. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze. Rohadt nyugodtan t9öröljëtek a kommentemet.. bár nem én írtam sértőeket. :-* Igen sajnos néztem nincs ott. :-( köszi a válaszokat :-)
2012. jún. 1. 19:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Első, szerinted kitalálok ilyeneket? Kikérem magamnak!
2012. jún. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!