Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one x vs iphone 4s?

Htc one x vs iphone 4s?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

one x

olcsóbb jobb szebb

2012. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4s.

Indok: 4,3" feletti kijelző már túl nagy (lehet, hogy neked nem, de kétlem)

iOS

Elegánsabb

Siri

Stb...

Ez egy szubjektív vélemény, nen kell leszólni...


Yupiter

2012. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
El5zőnek télleg igaza van ,és ezt ugy modno mhogy htc fan vagyok. Nekem 3.7 inches Desire is bőven elég.
2012. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*mondom
2012. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

One x.

Az iphonenak gyengebb a hardver, es nagyon magasan tularazott.

2012. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4,7"-on sokkal kenyelmesebb filmet nezni/netezni/jatszani. Nem ertem mi ezen a kenyelmetlen. Az iPhone egyaltalan nem elegansabb, raadasul ha leejted akar egy picit is rogton osszetorik rajta az uveg, a one x-nel ilyen problemad nem lesz. Siri? Magyarorszagon aztan sok hasznat veszed... Stb? Ja hogy nincs tobb otleted, ertem. Nem ertem mit elveztek egy ilyen picike kijelzon. Az meg foleg vicc, hogy kepesek az iPhone4S-ert tobbet elkerni, csak mert Apple.
2012. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bambusz ...iOS -nek bőven elég lenne az 1 mag is ,nem még hogy a 2 ....a fos androidnak meg kell a 4 mag,hogy ne akadjon
2012. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
iPhone , mivel iOS fut rajta , nagyon megvagyok vele elégedve amióta megvan az iPhone 4 em , nem akad , kb egy éve van meg 1x fagyott le (azért mert teszteltem mennyit bír :D - amúgy meglepően sokat az egy maghoz képest),én csak ajánlani tudom , az android nem jön be , próbálgattam , de nem az én világom :D , és am a Siri tényleg hasznos még magyarországon is , jó kell hozzá angol tudás , de akkor is hasznos
2012. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3.5" túl kicsi, 4.7" túl nagy, de én inkább a nagyobbat választanám.

Amúgy iOS-t Androiddal mindig is nehéz volt összehasonlítani, én One X-et mondok, de neked lehet pont az iPhone és az iOS jön be jobban.

2012. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bp1985 ***** válasza:
Akinek nagy a 4,3 annak max ovodás méretű keze van. A 4,7 is teljesen jól kézbefogható. A htc tovább fogja bírni, mert amikor majd kijönnek a 4 magos játékok, akkor te játszol még, az IPhone-s meg csak néz majd, hogy de jó neked. Az oprendszer kényes. Ha nem kell semmi komolyabbra, akkor ios, ha viszont használni is akarod komoly dolgokra a telefont, akkor Droid. Nekem mindkettő volt, én tapasztalatból írom az IPhone tulajok többségével ellentétben. Ők max a mac-es fórumon olvassák, és azt fújják. A felbontás meg minél kisebb kijelzőre van minél több pixel, annál jobban rontja a szemet. Filmnél, munkánál sokkal előnyösebb egy 4,3, vagy 4,7 collos kijelző, mint egy 3,5-ös.
2012. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!