Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note vagy S3?

Samsung galaxy note vagy S3?

Figyelt kérdés

#Samsung;s3;vagy;note
2012. máj. 30. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
S3, de akkor inkább HTC One X.
2012. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
s3, vagy inkább xperia s.
2012. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagyis kijavítom a "vagy"-ot de-re
2012. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a HTC One X-et kijavítom HTC One S/Xperia S-re. Azért az X-et mondtam, mert az egy árkategória az S3-al, de felesleges akkora számítási teljesítmény. És így még spórolsz is.
2012. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az s3 kisebb es jobban tarolhato es meg tobbet is tud de olyan noi hatast kellt bennem.A note kozelebb all a szivemhez de nem tudom hogyan dontsek.
2012. máj. 31. 20:22
 6/9 anonim válasza:
mint a szerelem hallgas a szivedre xD en is note-t keszulok venni vagy s3-t de note-t fogok eleg valoszinu:P olcsobb is meg hat szinte ugyanolyan jo kicsivel gyengebb de szerintem az nem eszrevehető
2012. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tőletek ha megkérdezi anyukátok, hogy fiam mit főzzek ebédre húslevest vagy paprikás krumplit arra is azt mondjátok, hogy Sony Xperia S? Nagyon zavaró, hogy minden kérdésre ez a válasz hiába nincs is szó róla. Nem azt kérdezte a kérdező, hogy melyiket vegye (habár lehet vásárolni akar) hanem azt, hogy melyik a jobb.

Egyébként a két telefon közül az S3 a jobb és egyáltalán nem kelt bennem női telefon hatást. 3-4 emberről tudok, akinek S3 van és mindegyik férfi:D

2012. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző +1!!!!!

A kettő közül pedig az S3 egyértelműen jobb, és egyébként hiába a lekerekített forma, mégsem kelt női hatást. Én is ismerek elég sok embert, akinek s3-masa van, és közülük csak 1 lány:)

2012. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ezeken gondolkozol, akkor miért nem Galaxy Note 2? Mert az S3 árán lehet, és tudásilag jobb, és ugyanúgy Note, csak ez jobb, mert több szoftveres újítást kap meg.
2012. nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!