Miert merul hamar?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy xcovert vettem 2 napja és nagyon hamar merul reggel kihuzom es este be is tehetem:S megcsinaltam a 12 oras toltest nem is egyszer (mondjuk szerintem folosleges) miert merul hamar? toruljek valamiket ki?

2012. máj. 28. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ezek nem bírnak többet
2012. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minden android gyorsan merül
2012. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen? akkor nem csesztem el semmit?
2012. máj. 28. 17:33
 4/6 A kérdező kommentje:
minden ki van kapcsolva meg a fenyero is :D most irta ki h feltelt es mar 97 a 28 kor kiirta h 100% huzzam ki es mar 97%
2012. máj. 28. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:

12 óra töltés teljesen felesleges, NiMH aksiknál kellett azt csinálni, Li-ion aksiknál csak nem szabad hagyni, hogy csontra lemerüljön.


Amúgy az okostelefonok ennyit bírnak, naponta kell tölteni (szinte mindenki azt csinálja hogy este felrakja tölteni, reggel meg leveszi).


Az meg hogy hirtelen 3%-ot csökkent lehet csak a program hibája (pl. előbb nekem is bugos lett, és csak újraindítás oldotta meg).

2012. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom!
2012. máj. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!