Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire Z találtam ebayen....

HTC Desire Z találtam ebayen. Meg merjem venni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen a linken található ez a mobil készülék. Ez lenne az első ebayes vásárlásom és nem tudom hogy megmerjem kockáztatni. Mi a véleményetek? Miért ilyen olcsó ez a htc? Ja és a mobilról is írjatok véleményt



2012. máj. 28. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:

193 dollár érte miért lenne olyan olcsó?

Attól, hogy jelenleg 12 dodó között megy az aukció lezárta előtt 15 órával, még semmit nem jelent.Majd az utolsó órákban nézd meg, hogy ugrik meg az érte kipengetendő pénz.Vagy nem, és mázlid is lehet.Ez egy lutri játék.Vagy nyersz, vagy nem.

Egyébként az eladóval nincs gond az infók alapján, majdnem 99%-os közel 80ezer eladással az utóbbi egy évben, szóval megbízható.

A hajózás nem olcsó, és mo-ra, ahogy néztem 2 hét és egy hónap között érkezik a cucc, ha nem akad fent a vámon.Vagy nem verik rá a vámot.(Érdemes szülinapi ajándék címet feltüntetni rajta, mert akkor nem vámolnak.)


A telefonról: Ugyanaz, mint a Desire, csak qwerty-vel.


[link]


Semmi gond nincs vele, de a nyitómechanikája nem egy elsőosztályó telefon hangulatát kelti.Óvatosan kell bánni vele nagyon.

Főzött romok "százával" vannak, és egy jó rommal jó telefon.

2012. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a főzött rom és a jó rom között a különbség? :)
2012. máj. 28. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik új vagy használt a másik (főzött) meg már meg lett főzve egy tálban, vagyis FOS!
2012. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez igen értelmes válasz volt! xD
2012. jún. 1. 01:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!