Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom a PUK kódot kéri de...

Telefonom a PUK kódot kéri de sajnos a kártya papírja már nincs meg, költözéskor elveszhetett, mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemenni a szolgáltatóhoz azzal, akinek a nevén van a telefon szerződés szerint. Ott úgy már tudnak segíteni. De szerintem erre te is rájöttél.
2012. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod a kártyához tartozó ügyfélbiztonsági kódot, akkor online ügyfélszolgálaton vagy a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül is meg tudok nézni/kérdezni, hogy mi a PUK kód.
2012. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. máj. 28. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Én romániában élek.Nem tudom felétek milyen a telefonszolgáltatás. Nálunk úgy van h beiros h *100#

és ott beírod annak a telónak a számát aminek kell apuk kódja és leadja:)

Remélem segítettem.

2012. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de itt nálunk nem igen működik,mert a PUK kódon kívűl semmi más lehetőséget nem enged.Kivéve segélyhívás?!:(
2012. máj. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!