Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent hogyha egy telefon...

Mit jelent hogyha egy telefon 4G-s?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a Samsung Galaxy Note 4G-s és hogy akkor száguld rajta a net. Az érdekelne hogyha azt a telefont mobil hozzáférési pontként használnám akkor a számítógép ami róla megy az is gyorsabb lenne?
2012. máj. 27. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 4G-s telefontól biztos nem lesz gyorsabb a géped. Ahhoz jobb alkatrészeket kellenének bele (ram, proci).
2012. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rosszul fogalmaztam. Természetesen nem a gép gyorsaságára gondoltam hanem a le és feltöltési sebességre.

Az gyorsabb a 4G esetében?

2012. máj. 27. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Gyakorlatilag meg nem biztos. Ez nagyban függ a lefedetségtől meg attól, hogy az adott szolgáltatónak van 4G-s (LTE) hálózata. Jelenleg csak a T-mobile-nak van ilyen.
2012. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lőtéri kutyát se érdekli a magyar tmobil. Londonban élek és a Three a szolgáltatóm.
2012. máj. 28. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ott nem tudom mi a helyzet, de ha van normális lefedetség akkor igen, gyorsabb lesz a net.
2012. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!