Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iphoneról is...

Hogyan tudok iphoneról is letölteni zenét ingyen?

Figyelt kérdés
azt tudom, hogy van egy olyan oldal amiről iphonról is le lehet tölteni zenét ingyen, de nm tudom, hogy mi ennek az oldalnak a cime.. leci vlk segítsen

2012. máj. 27. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
miért, sz.gépről nem tudod rárakni? egyébként nem tudsz letölteni, kivéve ha jailbreak-eled, és felteszed a safari downloader plugin-t.
2012. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de képzeld rátudok rakni.. csak láttam olyat h vlk megnyitott egy oldalt ahonnan letudta szedni és kiv. voltam rá h milyen odlal.. -.-
2012. máj. 27. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
IPhone-RÓL vagy iPhone-RA?
2012. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
iphonrol iphonera
2012. máj. 27. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
leírtam, jailbreak-eled, cydia-ból letöltöd a safari downloader plugint, onnantól bárhonnan bármit le tudsz tölteni, meg mellé még szerezz egy fájlkezelőt, akár az iFile-t leszeded, és bele tudsz menni.
2012. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!