Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy HTC ONE V telefont,...

Kaptam egy HTC ONE V telefont, minden kiválóan működik rajta, csak eltűntek a nyelvek, miért?

Figyelt kérdés
Az első napokban vagy 40féle nyelv közül lehetett választani, most meg csak angol és valami kinai van rajta. Szerintem én nyomtam el valamit, de nem tudom h mit. Ha elindítom a beallitás menüpontot a feladatkezelő nem mutatja h fut, lehet ezt sikerült leállítanom. Tudd valaki segíteni? Ha valaki tud, léci segítsen nekem.

2012. máj. 27. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás.
2012. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is igy jartam, pont a gyari visszaallitas tuntette el oket. Marketrol szedd le a morelocale2-t oszt' jolvan.
2012. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnál segíteni nekem ebben? telóról töltsem vagy a gépről? esteleg a letöltési linket ha átdobnád, megköszönném
2012. máj. 27. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha Market-ről (Play-ről) töltöd le, az mindig azt jelenti, hogy telóra szeded le.

Ha gépen nézed a Play-t és rányomsz az Install-ra az is a telóra fogja feltelepíteni.

2012. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!