Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vélemény? Elég...

Sony Xperia S vélemény? Elég benne a két mag?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy elég.Ha több mag lenne a rendszer amugysem tudná kihasználni.


Egyébént az egyik legjobb telefon.

2012. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:
Mennyit akarsz bele? Bocsi, nem teljesen értem a kérdést, fejtsd ki bővebben, mire akarsz kilyukadni. Én ezeket a bivalyerős két magos procikat teljesen feleslegesnek látom, csak az akkut szívják le. Oké, ez az én véleményem, de egy sima 1GHz-es procira is lehetne építkezni, csak akarni kéne. De ugye ha egy gyártót elkap a szalag, a többinek is lépni kell.
2012. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsóval egyet értek, ez a hardverháború annyira felesleges. jó, oké, fejlődik a technika. csak konkrétan ráeröltetik a vásárlóra a 4 magos telefont, mert micsoda erő van benne, közbe 1 éve még az 1 magos 1-1,4 Ghz-s proci 512 mega rammal csúcskategória volt, most persze nem hívják csúcsnak, de attól egyáltalán nem "elavult", ahogy sokan beállítják. 2 magot még indokoltnak tartom, mert ott még látható fejlődés, például videófelvételnél(ami persze nekem nem jelent semmit, mert a 720p bőven elegendő nekem, 1080p csak a helyet foglalja), de most így a 4 mag milyen újdonságot nyújt? semmit...csak lehet villogni, hogy egy benchmark teszt pontszáma milyen nagy. :D válasz a kérdésre, bőven elég :)
2012. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem eleg, egy kis szotyit mindig tudsz beleszorni, ha tobb mag kellene.
2012. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen logikával az összes Apple termék 2 magos, és a 4 előtti szériák töltőcsati feletti repedése a harapás miatt van, és burkolati sérülésre utal :D
2012. máj. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég a 2 mag.

Nem a magok száma számít, pl. egy Snapdragon S4 a 2 magjával ugyanolyan erős, mint a Tegra 3 vagy az Exynos 4 magos procijai.

Bár az Xperia S-be nem S4 van, hanem valamelyik régebbi S3-mas SoC, de ez is elég mindenre.

Amúgy fullos telefon, jelenleg top3

2012. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass tesztet, mobilarena.hu felé... Valóban az egyik legjobb telefonról beszélünk, ugyanakkor egy olyan tákolmányról, aminek a fémházas kistestvérétől gyakorlatilag elaléltam... Főleg, miután egymás mellé tették a kettőt :)
2012. máj. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy eleg.

Folosleges a 4 mag.

Egyebkent ez az egyiklegjobb telo piacon.

2012. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!