Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit és az iPodom körülbelül?

Mennyit és az iPodom körülbelül?

Figyelt kérdés
32gb-s, a hátlapja kicsit karcos, de van hozzá tok. A fóliát elrontottam, kicsit feljött, és csúnyán néz ki, de azt le lehet venni, esetleg cserélni. Semmi baja nincs. 1 éves volt, mikor hozzám került, nálam 2-3 hónapja van. Nincs garanciája. Körülbelül mennyiért lehetne eladni?
2012. máj. 25. 23:19
 1/7 A kérdező kommentje:
UBS-m van hozzá csak, fülest nem tudok adni, és eredeti dobozt sem. Mennyire keresett cucc ez neten?
2012. máj. 25. 23:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a Touch-ról beszélünk. A doboz és a garancia hiánya az árcsökkentő tényező sajnos..:/(tapasztalat) Olyan 35-ért hirdesd meg szerintem.:)
2012. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, első vagyok. A füles hiánya se túl jó, de szerintem maradj annál az árnál, amit mondtam.:)
2012. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, Touch 4G. De a doboz miért hátrány? Senki nem használná. Ha tényleg csak 35-ért lehetne eladni, akkor inkább megtartom. Amúgy 8GB-s árban van 35-40körül.

Ez pedig 32.. A füles sem ér sokat, szóval nem hinném, hogy olyan sokkal esne az ára.

2012. máj. 25. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két doboz nélküli iPhone-t adtam el nem kicsi veszteséggel, ezt én sem értem,hogy minek a doboz.. Én maximum 40-et adnék érte így. Szerintem hirdesd meg akkor 40 vagy 45-ért, de úgy is alkudni fognak belőle.
2012. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, akkor talán 45-ért megpróbálom. Amúgy mennyire keresett cucc mostanában az iPod?

Az aprod.hu megbízható? Vagy Vatera?

2012. máj. 25. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rájöttem, hogy rosszat néztem.. Én olyan 50-60 között hirdetném, többet pusztán fillérb@szásból sem adnának érte.. De úgyis képesek lealkudni 40-45-ig ezért írtam ezt a az árat az előbb.
2012. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!