Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani véleményt...

Tudnátok mondani véleményt Nokia E7-00 ról?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 20:48
 1/2 anonim válasza:
Szia ,én nem akarom megváltoztatni a döntésed ,de szerintem a Nokia N97 jóval olcsóbb és jobb is !! de a Nokia E7-00 nem tudok semmit!! (saját vélemény)
2012. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jobb, mint az n97, nagyobb, szebb kijelzője van, és kapacitív, nem mint az n97-nak...ami rezisztív.

Simbyan 3 fut rajta, de már Nokia Belle is elérhető rá (frissítés, ami rengeteg újdonságot hozott, pl a teljes kezelő felület megváltozott) EDOF kamerája van, ami elég tré 8 MP-hez képest...tehát nincs autófókusz. Sok jó program van rá, bár sajnos most állította le a Nokia a Simbyan fejlesztését, így gyakorlatilag semmi támogatása nincsen a rendszernek már.

Az e széria, eredetileg üzleti célú...de az a múlté....most kb egy n8 szintű tudás van benne. Szerintem megéri, mert eléggé egyedi, és nincs konkurenciája...vagyis van, sok, de nem qwerty fizikai billentyűzettel.

Ha kell a fizikai bill, akkor megéri!

2012. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!