Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung Wave Y-t venni?

Megéri Samsung Wave Y-t venni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem látok a szememtől de azt látom hogy hogy te sem látsz a Live-on túl, mert 32e-ért te is csak szemetet ajánlasz,ugyanis a 2 teló közül egyik se jobb a Wave y-nál.És én már unom az olyanokat mint te akik csak Live-ot ismerik.
2012. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam az összeset. Te nyilvánvalóan nem, mert semmit nem tudsz róluk, csak a szutyok Samsungod hajtogatod.

A Live-ot azért ajánlom, mert megéri, és nem azért, mert olyanom van, vagy a szomszéd macskája látta messziről.

2012. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

1.Nekem nem Samsungom van.

2.Nem állítottam hogy neked Live-od van.

3.Csak már unom hogy mindenki(és te is) folyton csak a Live-ot ismeri,mikor vannak nála sokkal jobbak is a valódi árához képest(kb. 50e).

2012. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A valódi ára 36. 50-ért OT-995-öt kapsz. Már mondtam, aki ilyen árak miatt sem hajlandó szolgáltatót váltani, az inkább ne is vegyen telefont. Magyar oldalon vagyunk, nem románon.

Azt pedig már leírtam, hogy nem csak a Live-ot ismerem, attól, hogy azt ajánlom. Ha nem ismerném a telefonokat, nem lennék a toplista első helyén és nem írtam volna ide huszonsokezer választ az elmúlt 2 évben.

2012. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Elhiheted, nem csak a live-ot ismerem, elég sok telefont volt szerencsém masszívan kipróbálni, hogy érdemleges választ tudjak ajánlani. Nekem speciel Arc s-em van jelen pillanatban, mert volt rá pénzem. De ha csak 36 ezrem lett volna, és lett volna akkor is ilyen akció, semmi másban nem gondolkodtam volna, mert ezért a pénzért ez a teló ajándék!


Egyébként meg lehet, hogy tököd tele van, hogy mindenki a Live-ot ajánlja, de akkor abba is belegondolhatnál, hogy biztos van oka, hogy mindenki ezt teszi...

2012. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én elismerem hogy a Live jó, de nagyon utálom hogy mindenki ezt ajánlja CSAK, mintha nem is lenne más teló.És ezért nem kell szivatni egy alsókategóriás telót, mert az ő kategóriájába jó és akinek nem kell hiperszuper okosteló annak elég lesz.
2012. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Amúgy Jolinar, én is Romániai vagyok, tehát inkább az ismeretlen személy szögéből látom a dolgokat, amúgy meg itt tudod mennyi a live?

750 lej, a wawe y meg 400

Átszámítva a live 50 000 ft, a wawe meg 26 000 ft.

Hogyha így állunk, akkor is a livet ajánlod?:S

2012. máj. 26. 16:04
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát akkor miről is beszélünk?:)

Kérdező ha elég a Wave Y tudása akkor megéri mint ahogy azt már leírtam.

2012. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Biztos van más is 400 lej környékén. Alsókategóriás Samsung ingyen se kéne, megbízhatatlanok és nagyon rossz a kijelzőjük.
2012. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor mondj egyet jolinar.
2012. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!