Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy Ace....

Van egy Samsung Galaxy Ace. Most vettem müködött is rendesen 2 napig ma bedugtam tölteni és azóta van mikor villog a képernyöje. Valyon mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 20:58
 1/9 anonim válasza:

Énis igy jártam nekem is ugyan ilyen telefonom van.

Mi elvitük a szerelöhöz volt rajta garancia szerintem ti is nekem az aksiával volt baj. :)

2012. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én netröl redeltem most nem akarom viszaküldeni meg minden... az sok idö valahogy máshogy nem lehet megoldani?
2012. máj. 24. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell visszaküldeni.


Elviszed szervizbe.

2012. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ugyan már, csinálsz egy Hard Reset-et (legjobb kikapcsolt állapotban, gombkombinációkkal) és probléma megoldva. Előtte viszont nézd meg van-e elérhető szoftverfrissítés, mert az is megoldhatja a problémát, és ez utóbbi esetben nem ugranak a cuccaid. Ha csak a Hard Reset marad, csinálj egy biztonsági mentést a cuccaidról, ha fontosnak tartod.
2012. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Ha sufni gsm boltos (xxl, gsmline, stb), akor kénytelen vagy visszaküldeni, mivel azokon nem él a gyári garancia.
2012. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most müködik... Sztem azért volt mert be is volt dugva meg használtam is és azért túlmelegedett az akku és azért nem ment.
2012. máj. 25. 22:14
 7/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem melegedhet túl, ha minden rendben van. Továbbra is baxakodni fog, majd meglátod. Software update vagy hard reset, és jó lesz.
2012. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, és hard resetet, hogy kell csinálni?
2012. jún. 23. 21:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Csináltam hard resetet és csak így vibrál. Valami más megoldás?
2012. júl. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!