Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kezdő androidos vagyok....

Kezdő androidos vagyok. Hasznos és ingyenes rendszerprogramok érdekelnének. Ötletek?

Figyelt kérdés
például egy olyan hálózat monitorozót keresek amivel alkalmazásonként lebontva látom a nethasználatot.

2012. máj. 23. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1) Adatforgalom figyelő (ha van mobilneted), nekem a TrafficMonitor vált be a legjobban

2) Fájlkezelő, amivel .apk-t is lehet telepíteni (pl. Astro)

3) iGO (mondjuk ez úgy tudom fizetős, de 2 perc alatt le lehet tölteni és telepíteni)

4) Dropbox, online tárhely

5) SoundHound, zenefelismerő

6) valamilyen zseblámpa, sötétbe elég hasznos

7) Aksifigyelő, nem árt tudni pontosan, hogy hány százalékon állsz (nekem erre a Battery Indicator vált be a legjobban)

8) valamilyen jegyzettömb, nekem ez Inkpad

9) Viber, ingyen telefonálás (ha akit hívsz annak is van Viber)

10) Szótár, erre nekem valami HTC-exkluzív program van, HTC Likes-ból tölthető

11) Barcode Scanner, bár ezt egyre ritkábban használom (inkább szedd le a Google Goggles-t, az ezer másik dolgon kívül ezt is tudja)

12) Normális böngésző (Dolphin, Opera, stb.)

13) Menetrend


Kb ennyi, ezek közül lehet neked pár felesleges, illetve lehet van még több, ami neked külön kéne, de ez az átlag app-igény vagy mi.

2012. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm hasznos volt egy csomó mindenre nem is gondoltam
2012. máj. 24. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Easy task killer és Easy battery saver. Ketten együtt sokat hosszabbítanak az aksi üzemidején, és gyorsabb lesz a rendzser.

Cache ürítésre pedig az app cache cleaner navű alkalmazást ajánlom.

Nagyon jó kis app még a DroidStats. Számolja, hogy hány percet beszéltél, hény sms-t írtál és az adatforgalmat is. Költséget is számol, valamint hogy mire számíthatsz a számlázási időszak végéig.

Calls Blaclist, szintén nagyon hasznos.

Valamint a Missing call reminder v1.

Meg még a 3G Auto OnOff

És persze az Sms Popup.


Ezen kívül még van sokféle app a telómon, de ezek olyanok, amik szerintem mindenkinek hasznosak lehetnek.

2012. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!