Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi-s probléma telefonon....

Wifi-s probléma telefonon. Segíts kérlek! Sürgős! (rövid lent)?

Figyelt kérdés
Szóval annyi lenne a problémám, hogy a Nokia ashaval felmentem facebookra (nem androidos) wifivel, és utána a lerakás gombbal kiléptem a netből és a wifitől is szétkapcsolódtam. De az E a kis négyzetbe még mindig ott van a fenti csíkba (már vagy fél órája). Hogy tüntessem el/ lépjek ki vagy mit csináljak szerintetek? Nem szeretnék óriás számlát kikapni.. Segítsetek kérlek!

2012. máj. 23. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Indítsd újra a telót.
2012. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nekem is ott van az "E", de csak azért, mert EDGE képes (GSM-re van állítva) Ha a 3G van bekapcsolva egy telefonon (UMTS), akkor a "3G" jelenne meg. Nem azért mutatja, mert abban a pillanatban éppen netezel. Egyébként pedig az alkalmazásokból a kilépés gombbal lépj ki.
2012. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!