Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb telefon? Htc One...

Melyik jobb telefon? Htc One X vagy iPhone 4S

Figyelt kérdés
Melyik és miért jobb? (ár nem szempont :D)

2012. máj. 23. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Xperia S
2012. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

one x a jobb

négymagos és olcsóbb mint egy 4s

de a négymagot sajna nem tudod kihasználni

a 4s az túlárazott

nem annyit

szóval one x

2012. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek kozul one x, egyebkent sztem is xperia s.

A 4 mag folosleges, es csak ezert nem erdemes kidobni +tobb 10000-et.

Yehat vegyel sztem xperia s-t.

2012. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapig volt hibátlan az iPhone 4S-m mert aztán leejtettem a kb 10 cm-re a betontól és széttört az egész hátlapja (mivel a hátlapjára esett) a kijelzőjével semmi sem történt és most is széttört hátlappal használom. Ezzel azt akartam mondani hogy iPhone-t csak akkor vegyél ha nagyon tudsz rá vigyázni mert amúgy jó telefon csak nagyon sérülékeny.
2012. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én ma ejtettem le a 3 hónapos iphone 4s telefonom. szintén 10 cmre a betontól és az előlapja teljesen széttört..
2012. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy most mindenki leejti az iPhoneját. LOL

Bármelyik telefon előlapja összetörik ha úgy ejted le. Ezért kell hozzá biztosítást kötni, hogyha valaki ennyire félti a telóját.


Árban nincs nagy különbség.

2012. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok. Csak hogy nekem nem az előlapja hanem a hátlapja tört szét. A kijelzőjén nem volt repedés. Amúgy most már nincs széttörve.
2012. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!