Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia s vs galaxy s3?

Xperia s vs galaxy s3?

Figyelt kérdés
Az ár nem számít
2012. máj. 23. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Xperia S.
2012. máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SGS3
2012. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha az ár nem számít akkor SGS3, de ha jó ár-érték arányú telót akarsz, akkor Xperia S.
2012. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha az ár számít akkor SGS3????

Már nem azért vagy azért, de az SGS3 sokkal drágább lesz, mint az Xperia S!


Amúgy az én válaszom az, hogy egyik sem! Ott véreznek el, hogy android van rajtuk! Ez nálam kizáró ok!

2012. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, először is tanulj meg olvasni. Másodszor azt mindenki lesz@rja, hogy szerinted milyen az Android, nyilván ha a kérdező ezt a két telefont nézi akkor neki az kell.

Személy szerint én egyébként az Xperia S-t ondanám, mert a négy mag semmire se kell, csak parasztvakítás, a TouchWiz rosszul optimalizált, Xperiának szebb a kijelzője és a kamerája, és szvsz szebb a Sony.

2012. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xperia S.
2012. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Xperia s.

Sokkal olcsobb, mar nem azert, de az s3 200 korul lesz, es csak a 4 mag es a galaxy s3 nev miatt fizetsz ki 60000-et.

A 4 mmag sztem is parasztvakitas.

Ja es az xperia snek jobb a kijelzoje, es a kameraja, ahogy elottem valaki elmondta.

2012. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bombadil válasza:

Hahó!


Én azt hiszem érdemben is hozzá tudnék szólni tekintve, hogy a galaxy s2-ről lovaltam át az Xperia S-re amit most árulok (1 hetes a készülék) és épp egy galaxy s3-ra pályázom.

Ami az eddigi hozzászólásokból igaz:

- a telefon design-ja abszolut eredeti, konkrétan k..va jól néz ki akár honnan is nézzük (mindenkinek feltűnt, aki látta)

- a kamera jobb mint a samsungé ez tuti

- a zene sokkal szebben szólal meg mint bármilyen másik androidos telefonon (külső és belső hangszórót is beleértve), nekem a speckó sony headsetem van hozzá, azzal meg pláne gyönyörű

- a kijelző pedig élesebb, mivel ugyanannyi pixel szorult kisebb helyre, de NEM JOBB!

Ami miatt (ha az ár és főként a nagyobb méret nem számít) mindenképp a galaxy s3-mat választanám (és fogom is én személy szerint):

- a sony akksija botrányos, amit a mobilarénán már pedzegettek a teszten, de azt nem tudtam, hogy ilyen gáz

- a kijelző szép, de a betekintési szög gyenge (az asztalon fekve már fehérebbnek látszik)

- a sony saját felülete messze elmarad a samsungé mögött (nem mélyednék bele de rengeteg kényelmes kis apróság hiányzik), bár aki sonyval kezd annak talán nem lesz zavaró, mert nem tudja miről marad le

- a hardver erejét nem használták ki (konkrétan a grafikus felület minden egyes lapozáskor akadozik, de még a hívásfelvevő csúszka is!!!)

- az akksi beépített, amire lehet legyinteni egyet, de nekem az egy hetes használat alatt már akadt úgy ki, hogy konkrétan semmi sem használt (mindenféle hard reset gombot és kombinációt beleértve), így csak 2 dolgot tehettem a bekapcsolt folyamatosan világító kijelzővel megvárom míg lemerül, vagy lecsavarozom és hozzáférek az akksihoz (ez utóbbit választottam és sikeresen újraindult, de a műveletről csak annyit, hogy 8 microcsavar tartja)

- a leggázabbat hagytam utoljára, nevezetesen, hogy a gombokat NEM LEHET MEGSZOKNI szerintem. rohadt idegesítő, hogy minden 3. (túlzás nélkül) érintés talál csak mert a piktogrammok feletti pici lyukakat kell eltalálni


Remélem segíthettem!

(ha ezek után még mindig sonyt akarsz vedd meg az enyémet függetlenül 2 év garival jóval a bolti ár alatt.)

2012. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi de s3 at veszek

Most s2-m van!

2012. jún. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!