Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony X8 miért merül ilyen...

A Sony X8 miért merül ilyen hamar? Kétnaponta kell töltenem.

Figyelt kérdés
Pedig nincs használva, csak annyira, hogy megnézzem az időt rajta. Lehet, hogy az miatt, hogy az adatforgalom be van kapcsolva? Amúgy 1 éves teló.
2012. máj. 22. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az adatforgalomnak nincs köze de szerintem kapcsod ki mert mikor ilyen telefonom volt akkor volt olyan hogy magától leszedte a kártyáról a pénzt és miután kikapcsoltam nem volt ilyen problémám . Nekem körülbelül másfél napot bírt ki rendszeres használat mellett ( zenehalgátas , játék , stb. ) A wi-fi meg a blututh nincs bekapcsolva ? Mert azok gyorsan leszedik az aksit . Ha nincs akkor pedig kell bele venni egy új aksit .
2012. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érezd magad szerencsésnek a két napos aksi idővel :)
2012. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A wifi meg a bluetooth nincs bekapcsolva, mindig ki szoktam miután használtam és van egy progi is rajta, ami kikapcsolja az éppen futó játékokat meg ilyeneket.
2012. máj. 23. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

minden androidos telefon gyorsan merül

(1-2)nap

2012. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb igen 1-2 nap alatt lemerül. Nekem sony ericsson live with walkman om van és az aksija 3 napot bír folyamatos használás mellett úgyhogy meg vagyok vele elégedve .
2012. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!