Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy xperia arc s?

Iphone 4 vagy xperia arc s?

Figyelt kérdés
kb. azonos árban tudnék hozzájutni, melyiket válasszam?

2012. máj. 22. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Arc S-t választanám, de a preferenciádtól függ.
2012. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
nehéz választás. nekem i4 van, tulajdonképpen a kijelzőméret a fő döntőpont. egy gyakorlati pozitívumot így hozzá tudok rakni iphone-hoz. koncerten videózni tökéletes. én a hétvégén egy 2 órás koncertet felvettem, és egyáltalán nem torzít, nem tudom, az arc s mennyire jó ebben, de nekem régebben volt egy x10i-m, és annak nem volt olyan jó a nagy hangerejű helyeken videózni. :D
2012. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

operációs rendszertől eltekintve melyik jobb?

(ha valaki leírná a két rendszer előnyeit hátrányait annak is örülnék, de ilyen nagy harcba ne menjünk bele :)

2012. máj. 22. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:

az ios egy zárt míg az android egy sokkal szabadabb operációsrendszer

én az android ot ajánlom mert szerintebb (DE CSAK SZERINTEM) könnyebb megtanulni kezelni

2012. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ios hátránya hogy fel kell töretni hogy más oldalakrol is tudjál letölteni játékot/alkalmazást

android hátrányairól nem nagyon tudok

de biztos vannak apróbb hibái én még nem észleltem:)

2012. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Arc s. Droidot is lehet rootolni, de nem azok miatt kell, mint IPhone-nál a jb. (bluetooth normális működése, külső alkalmazások telepítése). IPhone hátránya: Csak itunes-sal képes működni, addig hiába dugod össze, androidot rádugsz egy gépre, és felismeri.
2012. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, akkor az arc s lesz a befutó :)
2012. máj. 23. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!