BlackBerry 9630?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik a telefon,de sokan szidják a BBt.tényleg ennyi baj van velük? nekem zenehallgatásra,netezésre,fényképezni kellene.vélemények róla??
2012. máj. 22. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a Blacberry pont ezekre szinte alkalmatlan, ugyani ez egy üzleti telefon.

A médialejátszó fapados, a képek minősége erősen kifogásolható, és internezetni sem lehet valami nagy élmény rajta.


Szidni meg általában a 13-17 éves ficsúrok szidják, akik a filmek miatt vesznek egy BB-t, vagy azért mert menő, de Bis/Bes előfizetést b*sznak kötni hozzájuk, majd itt sírnak, hogy milyen sz@r telefon.

Nem az, csak nem gyerekeknek van kitalálva, és nem arra, amire manapság a legtöbben BB-t akarnak venni.


Ez nem csak a 9630-asra igaz, hanem az összesre.

A kameránál a szoftveres algoritmus meg eleve szar, vagy alacsony a kamera felbontása, mert azok az emberek, akik általában BB-vel járnak, azaz rengeteg hivatali személy olyan helyen dolgozik, ahol nem lehet fotózni, ezért szinte csak az eladhatóság miatt van benne kamera.


Ez nem egy multimédiás eszköz.

2012. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát, valóban sza*r, már bocsánat.

És nem egy 17 éves ficsúr vagyok :)

Dolgoztam sok ideig blacberrykkel, mind szervizben, mind gyártásban techinkusként, és mondanom sem kell hogy valóban nem jó telefon.

Egyszerűen kontármunka-módon van összerakva, nagyon nagy a bukási aránya, rengeteg új (2napos is!!) telefon jön be szervizbe, hogy elromlott. Hol a bluetooth romlik el, hol darabokra törik ha leejtik, hol lefagy állandóan.

Ráadásul a szervizekben se bánnak vele a legjobbak, nagyjából csak felületesen tüntetik el a hibákat.

Ha rám hallgatsz nem veszel.

Ha igazán jót szeretnél, a HTC-t ajánlom, az eléggé profi munka. :)

2012. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,láttam hogy van hasonló formára mint a BB. e azt hallottam,abba csak angol a nyelv.És a legtöbb nem magyar.Az igaz?
2012. máj. 22. 17:38
 4/5 anonim válasza:

Nem, van magyar nyelvű is.

Ha magyar szolgáltatótól veszed, akkor magyar :)

Ha viszont kártyafüggetlent, akkor valószínűleg csak angol szoftver van rajta. :)

2012. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Ha kihasználod, akkor jó. Amire neked kell, arra nem való, mert nem arra van kitalálva. Nekem egyik haverom dolgozik a vodánál, cégese a bb. Napi 80-100 emailt kap, neki kifejezetten jó. Tud olyanokat, amit más gyártó készüléke nem. Pl nem kell elmentened a neveket a telefonba, mert a serverről szedi le, és hasonlók. Persze ehhez bis/bes előfizetés kell az alap mellé.
2012. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!