Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone-nál van ez a...

Milan93 kérdése:

A Vodafone-nál van ez a ZsebNet 100 opció amivel 990FT/hó-ért 100mb adatforgalmat kapunk? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Viszont ha túllépjük az 100mb adatforgalmat akkor csak az adatforgalmat csökkentik. Tehát 990 Ft-ért 1 hónapig bármennyit netezhetsz csak 100mega után lassabban?

2012. máj. 22. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
elméletileg igen! Az adatforgalom sebességét csökkentik, tehát nem lesz 3G! Én a telenornál is hasonlót használtam, de nálam alapból csak lassú gprs kapcsolat van, ezért amikor "lecsökkentették" észre se vettem, ugyanúgy neteztem mint eddig, egészen a hó végéig
2012. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. máj. 22. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Későn válaszolok, de mindegy. Feltöltőkártyásoknál nem lassítjuk a netet, hanem kikapcsoljuk, ha elfogy az adatforgalmi keret.
2012. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem Sony Ericsson w205-öm volt amire megrendeltem a napijegyet ami ha jól emlékszem 10 mb. A 10 mega elég kevés de egész nap neteztem vele persze elég lassú volt a w205-ön, tehát lehet hogy lassították az adatsebességet, nem vettem észre, de kikapcsolni nem kapcsolták ki. Pedig a 10 mega nem sokmindenre elég. Aztán lemondtam mert nemigazán éri meg naponta 150 Ft-ot(vagyis ennyi rémlik) kifizetni, akkor már inkább havijegyet rendelnék (és persze nem w205-re). A lényeg hogy nem kapcsolták ki. Te(bocs ha neheztelsz hogy tegezlek) a vodafone-nál dolgozol?
2012. máj. 27. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegezz nyugodtan. :) Igen, az ügyfélszolgálaton dolgozom, feltöltőkártyásoknak mindig kikapcsoljuk, úgyhogy ha neked nem kapcsolt ki a napijegy, az érdekes.


De ha még nem próbáltad az ingyenes Zsebnet100-at, akkor mindenképp tedd meg.

2012. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erről még nem is hallottam. Előfizetésesek vagy feltöltőkártyások használhatják? Erről írnál picit bővebben?
2012. máj. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!