Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S tulajok! Mennyit...

IPhone 4S tulajok! Mennyit bír az akksi?

Figyelt kérdés

3 hete vettem 4S-t, előtte 4 volt. A réginél jobban bírta az akksi. 4S, van, hogy estére lemerül.

Kinek mennyit bír ki és milyen használat mellett??



2012. máj. 22. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok,nemreg valtottam 4s-re,de azt kell mondanom,hogy nagyon erezheto a ketto kozott a sebbesegbeli kulonbseg.A 4S sokkal gyorsabb,jobb.

Mint minden okostelefon,ezek sem birjak atlagos hasznalat mellett egy napnal tobbet.

Nekem az uj is annyit bir,mint a regi.Legalabbis en nem figyeltem meg,lehet hogy van kulonbseg,de engem nem erdekel.Lehet,hogy te az ujat most tobbet nyomkodod,amig megszokod.

Amugy meg a 4s amennyivel jobb,lehet h annyival kevesebbet birja az akksija.


A regi nokiam keveset tudott,de 10 napig birta.:D

2012. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát, ha be van kapcsolva a helymeghatározás, a wifi és a 3G, akkor egy napig (se).
2012. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit megnyugszok. Nálam 3G, wifi, helymeghatározás kikapcsolva. Wifit csak akkor kapcsolom be, ha kell, vagy elérhető a net. Többet nem szórakozok vele, mint a régivel. Csak mondtak már olyat, hogy 3-4 napig bírja, és kételkedtem benne.
2012. máj. 22. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
3g és a helymeghatározás be van kapcsolva , általában 1.5 - max 2 napig megy átlag használat ( kb napi 60-80 perc pofázás és 20-40 perc internet) mellett nekem.
2012. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!