Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4S hangerő beállítás?

Iphone4S hangerő beállítás?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a beszélgetés hangereje elég halk, hiába van maxra állítva a kis oldalt lévő gombokkal a hangerő. Mi lehet a baja?
2012. máj. 21. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ha maxon van, akkor az a max. nem tudom, mennyire halk. nekem i4-em van, de gyanus nekem, hogy hibás, mert enyém is szinte csak teljes csendben hallom a másik felet.
2012. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
próbáld azt meg hogy bemész a beállitásokba és ott a hangnál nyomd maxra azt a lécet.
2012. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi... a beállításokban az nem a csengetés hangereje? szerintem nem lett jobb, maxra tettem.

Lehet hülyeség, de még rajta van a fólia. Még nem akartam levenni, de lehet ettől? Fura ha ez lenne az oka :S

2012. máj. 21. 18:37
 4/4 A kérdező kommentje:
fólia volt :D
2012. máj. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!