Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell egy Android App-nak...

Miért kell egy Android App-nak az én híváslistám? Pl a zseblámpa funkció minek nézheti meg a híváslistámat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudd ajánlani ismerősöknek, pl sms-ben stb.
2012. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az alkalmazások fejlesztői ahhoz kérnek hozzáférést, amihez akarnak. És sajnos vissza is élnek vele... Keress másikat, ami nem ilyen tolakodó.
2012. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ezt pont te mondod?

Nemrég még azt írtad, hogy felesleges vírusírtó androidra, pedig te aztán mindenhonnan, minden szemetet felraktál már:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Kérdezőnek:


Nem kell semmitől tartani, kizárólag azt a célt szolgálja, hogy ajánlani tudjad az ismerőseidnek az adott appot és ilyenkor megnézi a kapcsolatokat (nem a híváslistát) és az appon belül tudj róla sms-t küldeni. Csomó ilyen van nemcsak zseblámpa app. Valamelyik gmail-re küld, valamelyik facebookra, valamelyik sms-t küld a kapcsolatok alapján...

2012. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hurikan23 ***** válasza:

ahogy előttem írták, szinte 100%, hogy az a célja, hogy ajánlgassad az adott alkalmazást.


Nekem is van egy zseblámpa appom és van benne egy tell your friends gomb a menüben.

2012. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

@23:28

Tudom, hogy azt írtam. De lehet, hogy pont ezért nem szoptam be még soha, mert figyelem, mihez kér hozzáférést az alkalmazás. :)

2012. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hozzáférést kér?


5 perc alatt egy androidos programozó haverom csinál neked egy módosított telepítőt ami nem fogja írni mihez kér engedélyt. Háttérben azért hozzáfér...

2012. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja és a fenti linken említett appok amik emeltdíjas sms-t küldenek:


Azok messze nem a híváslista alapján küldik ezeket, a kódjukban benne vannak azok a számok amikre küldik ezeket, nem kell nekik se híváslista, se contact list. Nehezen is menne pl. egy 30-as vagy 70-es vagy 20-as vagy esetleg vezetékes számra ilyet küldeni...

2012. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Viktor1998 válasza:
Visszaélésből.
2012. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

EZ a) a fejlesztők figyelmetlensége b) vissza akarnak élni vele.

EGyébként ha megnézed a programokat mielőtt rárakod a telóra és persze backup-ot csinálsz, akkor teljesen felesleges a vírusirtó. Egyébként a vírusírtó nem is szűri ki az ilyeneket, hiszen a programnak te magad adtad a jogosultságot.

2012. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hurikan23 ***** válasza:

C-t kihagytad, amit fentebb is írtak.


contact list alapján akarja a fejlesztő népszerűsíteni az alkalmazását.


Mondjuk ez a gyakoribb, mint a visszaélés.

2012. máj. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!