Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak tölti a gép a...

Miért csak tölti a gép a telefonom ( Telenor One Touch ) nem tudok belépni a mappákba és nem tudok fájlokat másolni, miért? És hogy tudnám kijavítani a hibát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy csatlakoztatni a géphez, hogy előtte repülőgép üzemmódba állitod a telót! az én XP-s gépem is hibát jelez, de ha csatlakoztatva a sajátgép felől keresem meg a memokártyát akkor minden működik, lehet másolni! Aztán mikor szabályosan eltávolitom,megint azt irja ki, hogy a csatlakozással problémák vannak, de ez nem számit
2012. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
win7 em van és így sem jó :(
2012. máj. 20. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Végső esetben akkor vedd ki a memokártyát és kártyaolvasóval másolj át fájlokat. Ez nem valami elegáns megoldás, de legalább működhet. Van a telónál olyan opció, hogy a memokártya eltávolitása, akkor nem is kell kikapcsolni :(
2012. máj. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és kissé bonyolultabb, de bluetooth-on vagy wifin is küldhetsz fájlokat!
2012. máj. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ad ki olyan hangot a szgép mintha észlelné ,hogy rácsatlakoztattam a telefont. :(
2012. máj. 21. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy szoftvere, ami le lehet tölteni..


olvasd el a 139 oldalt


[link]


vagy


Beállítod a sajátgépbe hogy a telefont meghajtókén kezelje, és úgy látni fogod a sd kártyát és a belső tárhelyet.

2012. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsi, ez a link !


[link]

2012. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem működik nem tudom miért.:(
2012. máj. 22. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!