Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért sz*rozzák le ennyien a...

Miért sz*rozzák le ennyien a Galaxy Ace-t?

Figyelt kérdés
Nekem Galaxy Ace-em van és tényleg tragikus az a telefon mert állandóan lefagy, lassan tölti be a játékokat ha meg betölti akkor akadozik de mégis nagyon sok embernek ilyen telefonja van viszont jót senki sem mondd róla. Akkor most hogy van ez?

2012. máj. 19. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nagyon szar, nincs túlterhelve, sok idő amíg az indítás után meglátja az sd kártyát, borzasztó az egész
2012. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs vele, nem tudom miért vagytok ki tőle ennyire.. Ha nincs tapasztalata ezzel kapcsolatban valakinek, mert nem ilyen telefonja van, akkor jobb ha nem is szól bele! Én szeretem az Ace-t ;)
2012. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
ez a baj a mai generációval hogy türelmetlenek és egyre gyorsabb dolgokat akarnak meg hogy egy pillanat alatt legyen meg minden , na ez a ti bajotok nem az a telefon
2012. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jdefigyel, ha fizetek több, mint ötvenezer forintot, akkor nem leszek türelmes ezzel a szarral
2012. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
meg lehet , ti tudjátok , mindenki azt vesz amit akar
2012. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én most vettem,pedig már igencsak vannak sokkal újabb telefonok,idáig sonyericson walkman volt.Mind 2 nagyon tetszik.Én nem engedhetem meg magamnak.,hogy 70.80 ezerért vásároljak telót,csak azért mert gyorsab valamivel.Én meg vagyok elégedve vele.:)
2012. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!