Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi időnként kell tölteni...

Mennyi időnként kell tölteni az Iphonotokat?

Figyelt kérdés
Naponta töltenem ke.. ha éjstaka megy akkor estére lemegy oylan 40%ra és reggelre 20 alá... Decemberben vettem, iphone 4 -es típusú. Ez normális?

2012. máj. 18. 15:51
 1/4 anonim válasza:
Használtan vásároltad?
2012. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem normális. én van, hogy kora este leveszem a töltőről, és ha nincs bekapcsolva wifi/adatforgalom, akkor reggelre még mindig 100%-on van. intenzív használat esetén könnyen lehet róla dobálni a 20%-okat, de én a héten keveset használtam, és 5 napot símán kibírt volna, ha tegnap nem kezdem el nyúzni 40%nál :D
2012. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én alvásidő alatt teszem fel a 4S-emet. Intenzív nethasználat mellett kibír simán egy napot . Ilyen 25-30%-osan szoktam este feltenni
2012. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is bírja, 1 napot.. nem hazsnáltan vettem, vettem, vadi újjan... igazából szokatlan igy naponta töltögetni olyan tel után amit hetente elég volt... nekem is mondták hogy azért a wifi, csomó progi amiért okosteló húzza az aksit rendesen, de azért ennyire..:D Köszi a válaszokat
2012. máj. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!