Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek?

Milyen mobilt vegyek?

Figyelt kérdés
20-30e körül szánnék rá, lehetőleg nokia, gps, wifi, kamera. nem lassú, állandóan lefagyó vacak. (a jelenlegi sajnos már az utolsókat rúgja) nem a legújabb modellt akarom, valami égebbi is megteszi, csak legyen rajta vagy 2 év gari:) természetesen újat akarok, régebben 5230,most 5800 van de már unom, lassú öreg, nem kíméltem szóval mit ajánlottok a leírtak alapján?
2012. máj. 17. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a tömeg hangját állítom:

SE Live with Walkman vagy

SE Xperia Mini(Pro)

2012. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki fel akar tenni megint egy olyan kérdést hogy milyen olcsó és jó okostelefont vegyen az a kérdése előtt gondolja át a SE Live-ot és a Xperia Mini/Mini Pro-t.
2012. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a két válaszolót! Lehetőleg Nokia volt a leírásban! Ebből melyik szót nem értitek?

És a gps? Az oké, hogy van vevő ezekben az adnroidos cuccokban, de ingyenes navi már nincs hozzá, csak a nokiában!


20-30 necces, de talán a Nokia 500 belefér.

Ha előfizetéssel veszed akkor meg a Nokia 700 is belefér az árba, ezek symbianosak. Előfizuval esetleg egy WP7-es telót is ajánlhatok, ez pedig a Lumia 710. Előfizuval az árak sorban 10-20-30 eft!

2012. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Androidosba is ingyenes a navigáció. Csak nem a google maps-el.
2012. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor mivel?

Feketén felrakott feltört IGO-val? És a frissítésekkel mi lesz?

Nokiánál legalább nem kell mókolni hozzá, és mindig friss a térkép. Pl a minap jött ki a 2012.04.30-as friss térképszoftver!

2012. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt használom Androidra: [link] Nem kell hozzá net és teljesen ingyenes. És ez is ingyenes kap térkép frissitést.
2012. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, Sygic! Az egy rakás ***! Nagyon sok navigációt adtam el műszaki értékesítőként, de a Sygic-el mindig is probléma volt! Frissítések akadozása, rossz térképadatok! Nem hinném, hogy a mobilos verziót tökéletesebben csinálták volna meg! Ha android, akkor inkább az IGO, az legalább megbízhatóbb!
2012. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!