Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil flottára (Telenor DPI)...

Mobil flottára (Telenor DPI) tudok váltani, ha van hűség nyilatkozatom (tarifa hűség nélkül) a szolgáltatóval?

Figyelt kérdés
Hallottam erről a DPI Fidesz tarifáról. Telenoros vagyok és gondoltam átváltok rá mert sokkal kedvezőbb. Lehetséges, ha csak hűségem van, de tarifára nincsen? Esetleg aki jártas ebben, csak annyi az egész, hogy egy fidesz irodában regisztrálok és utána kikérem a flotta nyilatkozatot?

2012. máj. 17. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jó a csomag! Ha nincs tarifamegtartásod akkor szerintem váltható, a DPI csomag amúgy XS-es kategória. De minden féle képpen fidesz irodába kell menni. Ha szerencséd van pár hét meg is van! =)
2012. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Belépek, akkor nem vehetek újra telefont (megújítom a hűségemet)? Bemegyek a Fidesz irodába. Mondom, hogy szeretnék "tag" lenni. Majd kérem a mobil flottához való csatlakozási papírt? Azt nem azonnal töltik ki aztán lehet menni a telenorba? Pár hetet nem nagyon értem, központból küldik le?
2012. máj. 18. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Telenorban dolgozom. Rajtunk keresztül nagyon nehezen működik a dolog. Ezért kell bemenni Fidesz irodába és ott nem engedélyt kapsz, hanem az egészet elintézik. Ismerős csinálta nemrégiben. Ha már át vagy váltva, csak úgy tudsz készüléket is venni ha a másik már lejárt vagy legalább 19 hónapos, mert 5 hónappal a hűség lejárata előtt lehet vásárolni.
2012. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor bemegyek a Fidesz irodába és mondom, hogy szeretnék belépni és mobil flottahoz csatlakozni? Nekem még van 7 hónap belőle. Azonnal át is váltják nekem a díjcsomagot a papírok kitöltése után? Hétfőn akarom intézni, de előtte tudni szeretném mire számíthatok. Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 19. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen Fidesz irodába nem kell bemenni, a Telenor elintézi pár nap alatt. Én bementem, akartam előfizut kérni, már ajánlották is a DPI csomagot. 3 nap múlva mehettem a készülékért és a szerződésért. 4-et vettem egyből. Sose voltam Fidesz irodába, mert nem pártállás szerint választottam a csomagot és mindenki kérheti.
2012. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 3 as válaszoló! Nem tudja hogy egy samsung galaxy s4 mini mennyibe kerül dpi s csomagban?
2013. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és a legalacsonyabb csomagban vagyok

Szóval nem az ilyen xl es ban meg minden

2013. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok!Ha interneten keresztül szeretnék készüléket rendelni akkor azt milyen oldalon kell és hogyan?Mi is dpi-k vagyunk és készüléket szeretnénk venni,de már a Telenornál nem lehet csak a netről.
2013. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!