Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt az iphone-t merjem megrend...

Azt az iphone-t merjem megrendelni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 16. 20:30
1 2
 11/16 bp1985 ***** válasza:
Kedves iosszopó! Elárulom, használtam a "remek" ios-t. Kapásból amiért nem kell, mert kicsi a kijelzője, minden frissítés után új jb kell, nem mindegyiket lehet ujraindítani szgép nélkül, illetve olyan programok nincsenek rá, amik nekem kellenek napi szinten, + a flash hiánya, ami megint hátránya, ja meg a memkártya hiánya.
2012. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
8,16, eseleg 32 gigás telefont hova a manóba akarsz te még mem.kártyával tovább bővíteni?
2012. máj. 16. 21:50
 13/16 anonim ***** válasza:

Természetesen szíved joga eldönteni, hogy mennyit ér neked a készülék, de attól még ne is álmodj róla, hogy ennyiért hozzájutsz egy épkézláb iPhone-hoz, max. valami kínai klónhoz.


bp1985, 64GB storage mellé szerintem nem nagyon van szükség memóriakártyára. Nem az iOS-nek kicsi a kijelzője, szerintem te az iPhone-ra gondolsz. Fogalomzavar? Az meg, hogy minden verzióra új jailbreak kell szerintem nem róható fel az Apple-nek, mivel nekik pont ez a céljuk.

2012. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Davidnyer válasza:

ti mi a jó büdös ........ ról beszéltetek??????? én iphone 4s-et veszek 150.000 Ft ért, és ez egy nagyon jó ár!!!!

fsz.fejek am 1 szoni is sokkal jobb 14 megap. es kameRa... (SONNY ERICCSON XPERIA ARC S !!!) BÉNA NÉPSÉG NA CSÁÓ

2012. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Davidnyer válasza:
AM EZ A TElefon urva olcsó volt!!!!! csak pl sok androidos jobb árban,tudásban!!
2012. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3G már a múlt, de h ha te döntöd el, miért is kérdezel...
2012. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!