Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni telefon...

Tudnátok segíteni telefon választásban?

Figyelt kérdés

Like csomaghoz szeretnék telefont választani T-mobile-nál. Igazából nem vagyok nagyon otthon a telefonok terén, nincsenek is nagy elvárásaim. Lényeg, hogy megbízható és "gyors" legyen (már amennyire ilyen árért az lehet). Nem szeretnék rá 25 000Ft-nél többet költeni. Tudom, ennyiért...

Igazából Samsung Galaxy Mini vagy a Samsung Galaxy Y S5360 -el szemezek. Vélemények? Esetleg valamilyen más telefon/márka?

ELőre is köszönöm!



2012. máj. 15. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Hello.

Samsung galaxy minit tudom ajánlani, nekem is az van és tökéletesen működik.

Mindent tud amit csak kell és nem túl bonyolult egy olyannak se aki nem sokat ért a telefonokhoz.

Nem túl nagy a kijelzője ezért ha csak telefonálni használod legtöbbet nem merül le 1 nap alatt mint a legtöbb más okostelefon. Internetezni is lehet vele ha wifit használsz akkor ráadásul "ingyen", játékok stb.

Abszolút jó választásnak tartom és a kivitelezésben is jó (sokszor ejtettem már le és semmi baja).

Remélem tudtam segíteni :)

2012. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=354563&langId=-11
2012. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szánd rá a Live-ra, mindkét Samsung nagyon rossz.
2012. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó hozzászóló által linkelt telefon -Sony Ericsson - azért érdekes. Jónak tűnik, de valahogy nem is hallottam róla még. Megéri megfontolni, ill. utánanézni bővebben.

Jöhetnek még tanácsok, ha valaki tud esetleg ajánlani valamit :)

Köszi!

2012. máj. 15. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj, ha még nem is hallottál róla, még ne vegyél telefont, olvass el pár száz tesztet. Vagy higgy nekünk, és vedd meg ezt.
2012. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sony jobb.
2012. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

samsungot javasolom továbbra is.

a sony-k (amiket eddig láttam ismerősöknél) nagyon gyakran lefagynak, akadoznak, hibákkal kilépnek a programokból sőt haverom x8-a nem tud fényképezni pedig újonnan vette!

persze az arc meg neo nem gagyi de az olcsóbb kategóriákban mindenképp a samsung vezet!

2012. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a sony-k (amiket eddig láttam ismerősöknél) nagyon gyakran lefagynak, akadoznak, hibákkal kilépnek a programokból sőt haverom x8-a nem tud fényképezni pedig újonnan vette!"


Akkor még nem láttál 2011-es sony ericsson-t, csak a 2010-es modelleket ebben az árkategóriában...


2011-es modellek hardveresen mind szinte egyformák, armv7 1 ghz proci, hd videófelvétel, flash támogatás, android 4.


A live with walkman-ban is ugyanolyan proci van pl. mint a neo-ban stb...

2012. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!