Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire nem éri meg...

Tényleg ennyire nem éri meg samsung galaxy ace-t venni?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, és az ace külső alapján rendkívül bejön, viszont elég sokat olvasgattam neten és erős 80%-a az embereknek nem ajánlja, továbbá a napokban szállt el a mostani SAMSUNGom érintős panelja, a 2 éves garancia után 1 hónappal :s


Sony ericssonom nem volt soha, valamiért nem szeretem őket, így azt nem szeretnék akármennyire is megéri.


Galaxy ace helyett gondolkodtam a samsung s pluson, wildfiren, esetleg motorola defy+


50 ezer környékén szeretnék, de lehet rá tudnék még szánni valamennyit. Érdemes lenne?


2012. máj. 13. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
talán a defy + jobb választás lenne. amit mindenki leír, egyrészt a kijelző ppi-je nagyon alacsony, ami miatt elég pixeles...másrészt meg a gyenge elavult processzor, ami miatt elavult, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem ezekkel szemben az ára pofátlanul magas. én egy ilyenért max 20ezret adnék.
2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan mit vársz egy lassan másfél éve kiadott telótól?

Az egyik dolog, hogy a tudásához képest baromi drága, fele annyiêrt a zte blade vagy az ot 990 ugyanazt vagy többet tud.

Hasonló áron pedig az alcatel ot 995 reggelire megeszi vagy a sony live, xperia mini, xperia ray...

2012. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott az alcatel OT-995 50000-ért a T-mobile-nál.Mihez tartás végett hasonló tudású telefonokat más gyártók logójával 70 ezer alatt ne keress, mert nem lesz.
2012. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alcatel OT-995, bár a kérdésed alapján igencsak márkahuszár vagy, tehát ez tutira kiesik.

Wildfire S-t semmiképpen ne vegyél, még annyira se éri meg mint az Ace. S plus már használható készülék, kár, hogy az Alcatel ennyit, sőt többet nyújt kevesebbért.

Defy+ is túlárazott, de annak ellenére egy korrekt ketyere, csak a magyar nyelv nem annyira megy neki, de ha tudsz kicsit hackelni akkor egy igazán jó telót tudsz belőle csinálni.

De ha a pénzedből ki akarod hozni a maximumot akkor: Alcatel OT 995, Xperia Neo V, Xperia Ray

2012. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sony ericssonom nem volt soha, valamiért nem szeretem őket, így azt nem szeretnék akármennyire is megéri."


És ha már nem volt SE telód, akkor nem értem miért írod, hogy nem szereted őket, ha már nem is volt tapasztalatod velük...

Most, hogy elszállt a korábbi samsungod, abban meg tökéletesen megbízol. Jól írták előttem, márkahuszár vagy, ha már samsung akkor bármi jó...


Amúgy SE Live, SE mini, mini pro, xperia ray, xperia neo vagy alcatel OT 995.

Samsungot meg az s2 alatt nyugodtan felejtsd el.

2012. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem tartom magam márkahuszárnak különösebben, bár az okostelefonok megjelenése előtt főleg csak nokiáim voltak mert minőségiek voltak viszonylag, de ebbe most ne menjünk bele, most biztos nem vennék nokiát, az android miatt..


Igazából még az érintőképernyő elromlása előtt gondolkodtam, hogy új telefon kéne mert szükségem lesz wifi-re, ami ebben a csodálatos tucattelefonban az s5230-ban nincsen. Nem vagyok egy nagyon nagy telefon mániás, de azért ha új telefon, akkor nem szeretném cserélni fél év múlva.


alcatel ot-995 elfér amúgy zsebben? egész jónak tűnik, de még nem láttam élőben.

2012. máj. 13. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!