Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett a telom a vizbe es...

Beleesett a telom a vizbe es nemerzekeli a wifit?

Figyelt kérdés
beleejtettem a telom a felmosovödörbe(:D) es nemerzekeli a wifit. mar rendesen megszaradt biztos,de csak annyi,h tudok kapcsolodni a routerunkhoz,de ott fent nem jon ki,teha fb-re se se googlera nemtudok menni.
2012. máj. 12. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megsérült a wifi antenna.

Hogyha van garancia rá, akkor szervizben ingyen kicserélik.

2012. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg megsérült a wifi antenna."

Nem a WiFi-antenna sérült meg, hanem a WiFi nagyfrekis vevője (és vszleg az adója) hangolódott el (vagy állt le teljesen) a mocskos vízből kicsapódott sók, és egyéb "szemét" miatt.

A szerviz sokat nem tud tenni, fődarab-csere. Mivel a beázás nem tartozik a gari alá, így akkor is bukta, ha még garanciális a készülék (szervizben azonnal kiderül a beázás, amivel egyből ugrik is a gar.)

Nagy valószínűséggel ebből új telefon lesz...

2012. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát azért azt megnézném, ha gariban kicserélik. ha beázik, ugrik a garancia sajnos. milyen telefonról van szó amúgy?
2012. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
66%
vízbe ejtésre nem szól garanciaén betettem x10 mini prót két napig rízsbe és tessék jó a wifi
2012. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

es ha letagadnam h vizbe esett? mert nem volt benne talan 5mp-t sem....csak mondanam h nemmegy egyszeruen a wifi. uj telora nincs penzem.:/

ideos mobil,nemnagyon ismert...



utolso: elotte csak nemment a wifi es 2napra rizsaba tetted,majd elkezdett mukodni a wifi? :)

2012. máj. 13. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
látják, ha szétszedik. nekem is régebben egyik telómat bevittem(pedig konkrétan nem is tudtam hogy lett nedves), és mondták, hogy látszanak nyomok belül, hogy vízzel érintkezett, tehát akkor is ráfogják a hibát arra, semmi köze nem lenne hozzá, és így ugrik a gari. elkezd oxidálódni belül, és ottmarad a nyoma a víznek.
2012. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ajjaj,akkor annyit arrol h megjavitjak vagy kicserelik,ugye?
2012. máj. 13. 13:06
 8/8 A kérdező kommentje:
es az a rizsas dolog az jo? hatasos? a simkartyat es a batrit kikell venni,ugye?
2012. máj. 13. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!