Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na most akkor min van az...

Petko333 kérdése:

Na most akkor min van az android op rendszer?

Figyelt kérdés
az sd kártyán van egy olyan mappa hogy android és minden hülyeség rajta van ami az android op hoz kell.És nagyon sokat foglal az sd kártyán ezért le szeretném törölni.(ha leválasztom sd kártyát akk is megy az android op.de az meg hogy lehet mivel az android gondolatom szerint az sd kártyán van. ezt nem értem ki tudtok segiteni elöre is nagyon kösz! :DD
2012. máj. 12. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

az oprendszer nem a kártyán van. Azokat pakolja ki, amiket egyrészt te kártyára irányítasz (pl. átpakolsz egy progit), másrészt a saját működéséhez szükséges dolgokat rakja oda.

Helyedben nem b@sztatnám azt a könyvtárat, nem dísznek van ott.

2012. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

ha leválasztom sd kártyát akk is megy az android op.de az meg hogy lehet mivel az android gondolatom szerint az sd kártyán van. ezt nem értem


Nem kell zseninek lenni, hogy ebből levond azt a következtetést, hogy az android bizony nem a kártyán van. AZ elég nagy hülyeség lenne a gyártótól, hogy egy cserélhető eszközre tegye rá a rendszert.

2012. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mivel sony ericsson mobilom van letörölkhetem a PCcompanion-t? (az sd kártyárol )már fönn van a gépen szoval gondolom hogy sd re nem kell.
2012. máj. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!