Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok ezekről a telókról?

Mit gondoltok ezekről a telókról?

Figyelt kérdés

Telenor One Touch (erről eddig nem sok jót találtam)

NokiaC5-03 (erről se láttam még pozitív véleményt)

Samsung Star II(erről már "hideget is, meleget is" láttam)


Olyan kéne, amit bármelyik szolgáltatónál kártyás csomagban 30E körül(inkább alatta)megkapok, a fentieket találtam. "Alap" a WiFi, a kamera és a zenelejátszó.

Ti mit gondoltok, melyiket lenne érdemes megvenni? 15éves lánynak kéne, minimum 2évre. Ha van más tippetek írjátok meg azt is, légyszi.



2012. máj. 12. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Samsung és Nokia semmiképp!! A One Touch-nál jobban megéri inkább a Sony Ericsson Live-ot 36 ezerért a T-mobile-tól! Fényévekkel jobb ! Ennyiért szinte ajándék!
2012. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A Live már 32k a T-Mobilenál, azt vedd meg!
2012. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Most már nem 32K ! Csak 1 napra megszavazták a facebookon! Most újra 36K !

2012. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja elnézést az előző vagyok újból 36k.
2012. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 _Jessy_ ***** válasza:
OneTouch ha jól tudom, Alcatal, amit nagyobb kereskedők nem is árulnak, gondolom nem véletlenül :) A Samsungot pedig az operációs rendszere miatt kerülném. Ez alapján csak a Nokia marad ezek közül, de ezen is elgondolkodnék, mert a Symbian-nak leáldozóban van a csillaga.
2012. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezek közül a Telenor One Touch a legjobb, az egyáltalán nem rossz telefon, de ugyanilyen paraméterekkel, picit jobb processzorral és valamivel olcsóbban ott van a T-mobile-nál a Huawei Ascend Y200. Talán a kamerája rosszabb.

De ha nem sajnálsz 36 ezret kiadni a Live With Walkmanért akkor tényleg az a legjobb befektetés, és hosszútávon jobban jársz vele mint bármelyikkel azok közül amit felsoroltál. Hisz mindenben jobb náluk és jön rá az android 4.0 frissítés is.

2012. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Samsung operációs rendszerével mi a probléma? (magyarul légyszi, az informatikus nyelvet nem értem:$)
2012. máj. 12. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:
a samsung star II-n egy gagyi nem "okos" operációs rendszer van és ez a baj vele
2012. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!