Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék (eddig...

Új telefont szeretnék (eddig Nokia 5130 XpressMusicom volt) mit ajánlotok? Olyat keresek, ahol hasonlóan a zenelejátszó is dominál!

Figyelt kérdés

Nos 2,5 éve kaptam egy Nokia 5130 XpressMusicot, ezt a telefonomat szerettem a legjobban, mivel nem volt szükségem külön MP3-ra. Elsősorban nekem a telefonom zenelejátszó. Viszont most már rendetlenkedik a telefonom, és úgy néz ki, kikopott a fülhallgató része. Nézegettem egy-két mostani telefont és hát... szeretném, ha tudna WiFi-t is (mert találkoztam olyannal, ami nem tud) és viszonylag elfogadható a kinézete.

A műszaki dolgokhoz annyira nem értek (lány vagyok).

Ezért kérnék tippeket! Előre is köszönöm a segítséget!



2012. máj. 11. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

SE Live with Walkman, 32 ezer újonnan, és ennyiért must have.

Eddig 36k volt, már akkor is alap vétel volt, sokkal többet tud, mint más telefon ennyiért.

Ha jól tudom a "Walkman" elnevezés itt csak dísznek van, de az összes telefon ugyanúgy játssza le a zenét.

2012. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát az XpressMusic óta ebben a témában igazán kiemelkedő teló nem volt. Persze brand neveket aggattak rájuk, de lényegi különbség annyira nagyon nincs.

De akkor már SE Xperia Live with Walkman (ez is ilyen kategória :D), mert amúgy is egy jó telefon és T-mobilnál jó áron adják.

2012. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja igen, el felejtettem kiírni, hogy T-Mobile-os vagyok, előfizetésem van, amit nem is akarok lecserélni, mert speciális csomag. Szóval maximum domino csomag jöhet szóba.


De akkor ezek szerint nem véletlen, hogy nem találtam hasonló kaliberű telefonokat. :/

2012. máj. 11. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Domino csomagról van szó a SonyEricssonnál.

Amúgy ne keseredj el, a mai telefonok nagy része jól szól.

2012. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak manapság már a zenei rész reklámozásával nem nagyon lehet eladásokat növelni. Mostanában a számháborúk korát éljük.
2012. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aham értem. Csak nekem azért fontos, hogy jól szóljon, mivel évekig játszottam vonós hangszeren, szeretek ilyen hangszerekkel feldobott modern zenét hallgatni és bizony én elég könnyen észreveszem a hangzásbeli különbségeket (fülhallgatót is ezért macera néha venni).


De ezek szerint ha nem feltétlen Sony-t választok, hanem maradok Nokiánál, akkor is lehet ugyan olyan jó a hangzás?

2012. máj. 11. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott a Live with Walkman, és a play.google.com-on keress utána a Neutron playernek.Konkrétan eg mini hangstúdió.Ahhoz még hozzácsapsz egy Skullcandy JIB fülest, vagy egy Olcsóbb Sennheiser-t, vagy valami jobb fülest, és f@szábban fog szólni, mint az Xpress music-on a zene.
2012. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző:


írta, hogy tanult "zenét", tehát Skullcandy kilőve, nem egy 70 éves majdnem süket néniről van szó.

Amúgy ma már az összes ugyanúgy szól, mindegyik jó zenei forrásnak, max leszedsz egy külön programot amin lehet állítgatni az EQ-t és kell hozzá egy jó füles vagy fejhallgató, a telefonon kevés múlik, SE Live meg dominóban 32k, és erős telefon, nem fog akadni, minden megy rajta, ICS is lesz rá, stb.

2012. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
se live
2012. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!