Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Juliuscezar kérdése:

Szerintetek melyik telefont vegyem majd meg? Az lg optimus 4x vagy a samsung galaxy s 3-at csak mert az lg-nek tegrás csippje van.

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
annyira mind1. úgyse tudod kihasználni egyik hardvert se...
2012. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó de azért én szeretném a jobbat venni szóval szerinted?
2012. máj. 11. 13:36
 3/8 A kérdező kommentje:
mind a két telefon négymagos ?
2012. máj. 15. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, mind2 4 magos. TALÁN egy kicsivel jobb az LG, de csak mert a ics-es újraszabott UI-juk sokkal optimalizáltabb, mint a régi, a samsung meg még ugyanaz maradt, csak az izmos vas miatt talán nem annyira fog érződni az akadás.
2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha értem koszonom szépen a válaszodat és egy kicsitvel én is jobbnak találomtam az LG-t de a samsungnak jobb a képernyoje mert super amoled és az elolapi kamerája is jobb de az LG abba jobb hogy neki TEGRA 3-as csippje van de a samsungnak nyaobb a kijelzoje és vékonyabb úgyhogy nem tudom hogy melyket lenne jobb megvenni .
2012. máj. 16. 18:22
 6/8 segítőmen ***** válasza:

bla-bla, Super Amoled, bla-bla nagy kijelző.

Hidd el, ezek olyan dolgok amiket meg se érzel a való életben. Az LG biztos vagyok benne, hogy Nova (IPS) kijelzővel szerelte, nincs nagy eltérés. A kijelző? Olyan nagy tepsik vannak, majd' kiesnek az ember kezéből, szerintem néha a kevesebb több

2012. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 segítőmen ***** válasza:
Egyébként én is a 4x-et javaslom, szebb UI, jobb anyaghasználat...stb
2012. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha mert én mindeddíg azon voltam hogy a samsung jobb mobil mert ahogy néztem akkor a samsung gyorass a youtubon néztem de azért nagyon szépen koszonom a kommenteket és még várom a további infókat meg a megjegyzéseket.
2012. jún. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!