Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet elérni h az...

Hogyan lehet elérni h az okostelefon NE a mobilra optimalalt (m. ) oldalt hozza be?

Figyelt kérdés
Szoval az a gondom ha peldaul meg akarom nyitni a facebookot, hiaba irom be a mobil bongeszojebe hogy facebook.com sot www.facebook.com mindig automatikusan az m.facebook.com oldalt tolti be. Ami azert nem midnig jo, mert pl. a sajat oldalak reszleteit, insight nem tudom ugy megnezni. de pl. az index.hu-nal is ugyanez van, m.index.hu ahonnan meg a Forum nem erheto el kozvetlenul. Szoval be lehet valahogy allitani, hogy ne irja at automatikusan az url-t mobilos valtozatra? Koszi!

2012. máj. 10. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A weboldalak felismerik hogy telefonról nézed, és ez azért történik. Szóval nem kliens oldalon van a problémád, hanem szerver oldalon. Egyébként nem tudom hogy lehet megoldani.
2012. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az indexen jobb lent van olyan, hogy teljes verzió. Dolphin böngészőben pedig be tudod állítani, hogy asztali gépként viselkedjen.
2012. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

A facebooknál is megoldható egyszerűen: rányomsz arra a 3 vizszintes vonalra bal fent, majd ott legalul lesz (magyar teljes weboldal).

másik lehetőség: nekem a böngészőben beállításokon belül be lehet állítani, hogy hogy nyissa meg, miről nézem: android, iphone, szgép, tablet stb. (bár lehet csak azért van mert főzött romot tettem fek)


vagy: töltsd le az opera mobil web browser nevű apk-t marketről és abban is be lehet állítani (haladón belül azthiszem)

2012. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 _Jessy_ ***** válasza:
Opera-ban be lehet állítani, hogy a szerver Desktop gépként "lássa" a telefonodat, és akkor a "normál" oldalt küldi el.
2012. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A telefon alapböngészőjében van a beállítás, hogy "telefonként" üzemelve telefonos változatú oldalakat töltsön be. Ezért ne is az androidost használd, hanem pl operat, mobilon az a legkezelhetőbb szerintem.
2012. máj. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kicsit bénáztam mert az Operában nem tudtam beállítani, aztán rájöttem, hogy nekem Opera Mini van fenn, a megoldás viszont az Opera Mobile :) szóval ezzel betudtam állítani a haladóban, hogy "desktopknént" használja a telefont, pont ezt akartam, szóval thx :)
2012. máj. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!