Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android 2.3.5-ön a marketbe...

Az android 2.3.5-ön a marketbe való belépés ingyenes vagy pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
merthogy nekem azt irja ho lépjek be a google fiókomba vagy hozzak létre egyet ha nincs és nem mertem belépni mert
2012. máj. 10. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert?
2012. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert a marketből szeretnék letölteni és nem szeretnék többet fizetni ha esetleg pénzbe kerül
2012. máj. 10. 07:34
 3/8 Csigolya válasza:
Csak a belépésért, nem fizetsz,hisz a Google fiókod nem egyenértékű egy dombornyomású kártyával.Az ingyenes tartalmakat simán letöltheted így.
2012. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A google fiók használata ingyenes, az ingyenes alkalmazások letöltéséért nem kell fizetned.

Az adatforgalomért természetesen kell, amennyiben nem ingyenes kapcsolaton (pl. wifin) keresztül éred el a netet.

2012. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért nincs még google fiók szinkronizálva a telefonnal.

Ezzel kb olyan a telefon, mint az autó motor nélkül.


A bejelentkezés, fiók létrehozás is pézbe kerül, ha nem wifi hálózatra vagy csatlakozva, hisz az adatforgalom kell a szinkronizációhoz.Ugyanígy kell az adatforgalom a market/play-re való belépéshez is, illetve ahhoz is, hogy le tudj tölteni ingyenes alkalmazásokat.Persze wifi hálózatra csatlakozva ez neked teljesen "ingyenes".

2012. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, minden rendszeren ingyenes. Csinálsz egy fiókot, elindítod a Play-t vagy Market-et (bár 2.3-on már Play van), és kész. Innentől már rajtad áll, hogy fizetős, vagy ingyenes tartalmat töltesz le.
2012. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek:)
2012. máj. 10. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként honnan a jó ÉLETBŐL vonna le pénzt a Play/Market?

És ha azt válaszolod, hogy a SIM-kártyáról, akkor arra fogok rákérdezni, hogy: ÉS A TABLETNÉL MIT CSINÁLSZ?

2012. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!