Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér vagy Fekete Sony Ericsso...

Fehér vagy Fekete Sony Ericsson mini pro-t vegyek? Melyik a szebb?

Figyelt kérdés
Sony ericsson, fekete, fehér

2012. máj. 9. 23:55
 1/8 Argloss ***** válasza:

Első, a forma1-es kocsi is egy rakat hulladék, ha éppen bevásárlásra akarnád használni, de ettől függetlenül még nem rossz, csak éppen mások az előnyei...


Szerintem a fehér telefonok nem szépek. De persze lehet, hogy neked meg pont az tetszik...

2012. máj. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 _Jessy_ ***** válasza:
SE-nél a fehér telefonok igencs csúnyák. Talán az alakjuk miatt. Fekete sokkal jobban néz ki. Az elsőhöz csak annyit fűznék hozzá, hogy nekem ez a szar márka vált be eddig legjobban :)
2012. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sonym van csak a w595, de az új sonyk hardveresen meg szoftveresen is rosszak. Kérdezzen telefon szervizest.
2012. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, hülye-e vagy? Az új SonyEricssonok és Sonyk hardveresen, szoftveresen és árban is a legjobbak.
2012. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát a legtöbb komment itt, egy rakat sz@r. Első, te nyilván az X10 mini-re gondoltál, csakhogy ez a sima mini. Nagyon jó kis telefon, okosan optimalizálták, bár van még néhol akadás.


Hardverileg talán néhol van rajta rés, de nagyon jó kis gép lett.


Én azt mondom, hogy fehérben szebb, jobban kiemeli a formáját, de én sosem vennék fehér telefont, úgyhogy fekete.

2012. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért is lenne szar???

Ilyen árkategóriába mondj már hasonló tudású telefont!!!!



az első kommentelőnek szól...

2012. máj. 10. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenféle képen nokia
2012. máj. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj most szabadultam meg egy nokia 500-tól borzalmas egy valami volt de pl a Lumina 800 leht jó csak az ára....
2012. máj. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!