Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes megvenni?

Milyen telefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
legfőképpen gondolok okos telefonokra,kb olyan 60 000ft értékben ,mert olcsóbban nem láttam érdemlegeset,és azért legyen strapabíró
2012. máj. 5. 12:57
 1/8 A kérdező kommentje:

láttam 1 2 érdemlegeset talán pl:LG optimus L7,LG Optimus Black P970,samsung wave 3 vagy mixD,Samsung Galaxy S Plus,

HTC One V,apple-ban egyáltalán nem gondolkozok nekem nem tetszik meg krva drága ahhoz képest szerintem.

2012. máj. 5. 13:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem SE Xperia Ray-t, az karcallo kijelzovel van flszerelve, vag Neo V-t, annak nagy a kijelzoje. A tobbi telefon ebben a kategoriabangagyi.
2012. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt latszik, hogy az SE egy picit jobb a tobbinel:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha köszi,jöhet még tipp
2012. máj. 5. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

én se mondok mást

se xperia ray

gyors,erős,szép

és pont ennyibe kerül

2012. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Xperia Ray. Nekem is ilyen van, csak ajánlani tudom!
2012. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
okés köszi ezzel most meggyőztetek:Dolyan leszxD
2012. máj. 6. 02:30
 8/8 A kérdező kommentje:
melyik szolgáltatónál lehet venni mert gondolom az mind1,ha dominosban veszem ,mert tmobilos vagyok alapból és nem is akarok váltani akkor megvehetem mondjuk a telenornál is nem azttol nem fog függeni?
2012. máj. 6. 02:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!